معرفی داروخانه دکتر صفار

داروخانه دکتر صفار  ( کد داروخانه 007179 )، با سابقه ای بیش از 25 سال، یکی ازخوشنام ترین داروخانه های استان گلستان شهر گرگان است که با مدیریت و مسئولیت فنی خانم دکتر جمیله صفار ورکیانی ( فارغ التحصیل رشته داروسازی دانشگاه تهران ) و مشاوره خانم دکتر صفا مرگدری فعالیت می نماید.

محصولات قابل عرضه در داروخانه شامل انواع داروهای مجاز ، مکمل های دارویی و غذایی، داروهای گیاهی دارای مجوز و محصولات آرایشی و بهداشتی می‌باشد. همچنین خدمات مشاوره در زمینه دارویی و بهداشتی بصورت حضوری ، تلفنی و آنلاین از دیگر خدمات داروخانه صفار می باشد.

در راستای ارتقاء سطح خدمت رسانی و نیز دسترسی آسان مشتریان عزیز به محصولات و ارتقاء سطح آگاهی مشتریان از محصولات دارویی و غیر دارویی، مصمم شدیم تا با راه اندازی سایت داروخانه دکتر صفار علاوه بر عرضه کالا به مشتریان بدون مراجعه ایشان به داروخانه ، سطح مشاوره های دارویی وغیر دارویی را نیز افزایش دهیم که نتیجه آن امکان خرید آسان محصولات به صورت آنلاین ، برای صرفه جویی در وقت و رضایتمندی شما عزیزان ، می باشد .

در سایت داروخانه دکتر صفار، امکان سفارش گذاری 24 ساعته وجود داشته و سوالات عزیزان در خصوص موارد دارویی و غیر دارویی در  اسرع وقت پاسخ داده می شود .

اعتقاد ما بر این است مشتری آگاه و مطلع ، فراتر از مشتری بوده و می تواند ما را در توسعه مسئولیت های  اجتماعی که همانا توسعه سلامت محور جامعه می باشد ، یاری نمایند